PREMIUM - Balkonové rostliny s lignohumátem 0,5kg

Kód: 803067
Neohodnoceno
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vodorozpustné hnojivo Balkónové květiny s Lignohumátem je 100% vodorozpustné a kromě všech potřebných živin včetně mikroprvků, které jsou pro rostliny přítomny ve snadno přijatelné a vysoce účinné formě obsahuje i přídavek huminových látek. Je určeno pro všechny druhy balkónových květin ať již formou zálivky či aplikací na list.

Výhody použití hnojiva:

vyvážené složení zajišťuje optimální výživu balkónových květin a zaručuje jejich zdravý růst a bohatou tvorbu květů - obsah hořčíku a stopových prvků zabraňuje žloutnutí (chloróze) listů - přítomnost huminových látek příznivě ovlivňuje transport živin v půdě a zajišťuje efektivnější využití živin rostlinou. Huminové látky zvyšují odolnost rostlin proti abiotickému stresu a příznivě (komplexně) působí na jejich růst, vitalitu a zdravotní stav

Doporučené dávkování: Roztok připravíme rozmícháním 20 g hnojiva (2 odměrky) v 10 l vody. Doporučená spotřeba roztoku je 10 l na 5 m2 pěstební plochy. Hnojivou zálivku aplikujeme na mírně vlhký povrch půdy. Přihnojujeme 1× týdně.
Hnojivo je vhodné též k přihnojování na list formou postřiku anebo zálivky v dávce 5 g hnojiva (1/2 odměrky) na 10 l vody. Na list nepřihnojujeme na přímém slunečním záření.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení