PREMIUM - Balkonové rostliny s lignohumátem 0,5kg

Kód: 803067
Neohodnoceno
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vodorozpustné hnojivo Balkónové květiny s Lignohumátem je 100% vodorozpustné a kromě všech potřebných živin včetně mikroprvků, které jsou pro rostliny přítomny ve snadno přijatelné a vysoce účinné formě obsahuje i přídavek huminových látek. Je určeno pro všechny druhy balkónových květin ať již formou zálivky či aplikací na list.

Výhody použití hnojiva:

vyvážené složení zajišťuje optimální výživu balkónových květin a zaručuje jejich zdravý růst a bohatou tvorbu květů - obsah hořčíku a stopových prvků zabraňuje žloutnutí (chloróze) listů - přítomnost huminových látek příznivě ovlivňuje transport živin v půdě a zajišťuje efektivnější využití živin rostlinou. Huminové látky zvyšují odolnost rostlin proti abiotickému stresu a příznivě (komplexně) působí na jejich růst, vitalitu a zdravotní stav

Doporučené dávkování: Roztok připravíme rozmícháním 20 g hnojiva (2 odměrky) v 10 l vody. Doporučená spotřeba roztoku je 10 l na 5 m2 pěstební plochy. Hnojivou zálivku aplikujeme na mírně vlhký povrch půdy. Přihnojujeme 1× týdně.
Hnojivo je vhodné též k přihnojování na list formou postřiku anebo zálivky v dávce 5 g hnojiva (1/2 odměrky) na 10 l vody. Na list nepřihnojujeme na přímém slunečním záření.